Martin Garrix zapowiedział nowy utwór!

10 Cze 2016

Martin Garrix zapowiedział nowy utwór
Na naszej stronie wielokrotnie pojawiały się newsy, w których była mowa o producentach muzycznych biorących udział w różnego rodzaju akcjach związanych z grami. Jednym z przykładów jest gra League of Legends, do której remixy przygotowali popularni producenci EDM, czy Hardwell, który zremiksował utwór z gry “The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time”. Teraz dowiedzieliśmy się, że Martin Garrix zapowiedział nowy utwór inspirowany 8-bitowymi grami.

W jednej z podobnych akcji wziął udział dobrze znany wszystkim, holenderski producent Martin Garrix. 20 latek udzielił wywiadu na youtubowym kanele Gameslice, w którym opowiedział o swoich doświadczeniach z grami i zaznaczył, że niektóre z nich były jego inspiracją podczas produkcji. Przy okazji opowiedział o nowym singlu “Oops”, który będzie miał światową premierę w poniedziałek podczas targów E3. Targi te, to największe wydarzenie w branży gier wideo, więc wydaje się to idealne miejsce do premiery .

Na końcu filmu pojawił się krótki fragment nowego singla, z którego wypływają 8-bitowe, nostalgiczne brzmienia. Jest to duży powiew świeżości w porównaniu z bigroomowymi “pseudo hitami”, których wydawane są całe tony. Po odejściu ze Spinnin’ Records widać, że Martin wydaje kawałki w całkowicie innym stylu, niż w tym, w którym musiał się ograniczać z powodu wymagań wytwórni.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor