Martin Garrix zapowiedział pierwszą imprezę STMPD RCRDS

10 Mar 2016

martin-garrix-stmpd-rcrds-miami-news

W zeszłym roku powstało wiele nowych wytwórni muzycznych. Większość z nich to sub-labele większych firm, ale nie wszystkie. Takie przedsięwzięcie to duża odpowiedzialność, która wiąże się regularna pracą i pomysłem na rozwój. Problem nie tkwi w samym rozpoczęciu działalności, tylko w budowaniu marki dobrze wypromowaną i ciekawą zawartością. Myślę, że spora część nowo powstałych wytwórni po prostu zniknie, za sprawą braku zaangażowania właścicieli.

Wygląda na to, że tego typu problemy nie dotkną wytwórni Martina Garrixa – STMPD RCRDS. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że po długich zapowiedziach otworzył swój label, a już jutro ukaże się pierwszy utwór sygnowany jej logo. To jednak nie koniec niespodzianek, bo podczas Q&A na Twitterze, Martin wyznał, że pracuje nad nowymi kawałkami z Julianem Jordanem, Jay’em Hardaway’em i Justinem Bieberem.

Okazuje się, że Garrix postanowił w pełni rozwinąć skrzydła i już teraz zapowiedział pierwszą imprezę spod szyldu STMPD RCRDS. Odbędzie się ona 18 marca w Miami podczas Miami Music Week. To co jest w tym wszystkim najciekawsze, to artyści, którzy wystąpią na scenie. Będą to wspomnieni wcześniej Julian Jordan i Jay Hardaway, ale też Matisse & Sadko, Arty i sam Martin Garrix. Oprócz tego zapowiedziana została specjalna gość, który będzie niespodzianką.

Najbardziej zaciekawiła mnie obecność Arty’ego, który jak do tej pory, nie miał muzycznych powiązań z Garrixem. Czyżby szukał on nowej ścieżki rozwoju i postanowił związać się ze STMPD RCRDS?

First STMPD RCRDS party is going down during #MMW.Tickets @ https://stmpd.co/stmpdmiami

Posted by Martin Garrix on Montag, 7. März 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.