Martin Garrix zapowiedział remixy “Scared To Be Lonely”!

16 Mar 2017

Scared To Be Lonely

Na początku 2017 ukazał się kolejny singiel Martina Garrixa – “Scared To Be Lonely”, tym razem nagrany wspólnie z brytyjską wokalistką Duą Lipą. Future bassowy track bardzo szybko stał się radiowym hitem, a jego sukces będzie można już wkrótce porównać do sukcesu poprzedniego utworu Holendra o tytule ‘In The Name Of Love”.

Oficjalny teledysk na YouTube przekroczył już ponad 76 milionów wyświetleń, co tylko potwierdza mój wcześniejszy wywód na temat dobrej passy Martina. Już w piątek ukażą się oficjalne remixy “Scared To Be Lonely”, które z pewnością staną się hitami festiwali na całym świecie.

Oficjalne remixy do “Scared To Be Lonely” Martina Garrixa przygotowali m.in. DubVision, Zonderling, Brooks, Alpharock czy Funkin Matt. Na chwilę obecną wielokrotnie mogliśmy usłyszeć remix w wykonaniu Brooksa, który najlepszy DJ na świecie wg. DJ Mag Top 100, bardzo często supportuje podczas występów. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że piątkowy release to dopiero pierwsza z dwóch części paczki z remiksami nowego singla Martijna. Daty premiery drugiej części jeszcze nie znamy, jednak pewnym jest to, że część pierwsza ujrzy światło dzienne już jutro!

https://www.youtube.com/watch?v=D6EIw4ZqwrU

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor