Martin Garrix zaprezentował na Tomorrowland swój zupełnie nowy alias!

martin-garrix-album-news

Zapowiedzi, premiery i koncerty, to chleb powszedni światowej sławy artystów. Te standardowe zabieg, mają na celu utrzymanie uwagi fanów i tym samym ich przychylności. Jednak nic nie działa tak elektryzująco, jak niespodzianki. Na taki krok zdecydował się Martin Garrix, który zaprezentował na Tomorrowland, swój zupełnie nowy alias.

W sobotę, na scenie STMPD Records, pojawił się tajemniczy DJ o aliasie Ytram. Oczywiście nazwa ta nie przyciągnęła tłumów, co widać na załączonym filmiku. W kolejnych ujęciach okazuje się, że pod maską kryje się Martin Garrix. “Ytram” czytane od tyłu, to “Marty”, co jasno wskazuje na Holendra i wyjaśnia zagadkę tajemniczego aliasu.

Jak można usłyszeć, Ytram skupia się na brzmieniach House i Deep House, co znacząco odstaje od pozostałej twórczości Garrixa. Najbardziej ciekawi mnie fakt, że Martin nie ukrywał się zbyt długo pod maską, tylko bez większych przygotowań i oprawy, zdradził kto się za nią kryje.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.