Martin Garrix zaskoczył fanów nowym utworem. Mniej Pop, więcej EDM!

6 Sty 2018

garrix-8-bit-news

Dla kreatywnych ludzi nie ma znaczenia pora roku, ani aktualna data w kalendarzu. Przypływa wena i trzeba działać. Być może właśnie dlatego jeszcze kilka dni przed końcem roku 2017, Martin Garrix postanowił zaskoczyć fanów nowym utworem. Ostatnio Holendrowi było bliżej do future bass’owych czy wręcz popowych brzmień, ale na szczęście był to tylko jeden z epizodów, bo nowy kawałek Martina brzmi jak najbardziej EDM-owo.

Podczas festiwalu “TimeOut 72 Festival 2017”, który gościł około 60 000 osób, i odbył się na wyspie Goa w Indiach, Garrix zagrał swój nowy utwór. Jak sam powiedział podczas występu, jest to wynik współpracy z Davidem Guettą i… Brooksem! Można otwarcie przyznać, że właściciel STMPD RCRDS naprawdę upodobał sobie Brooksa, z którym dobrze mu się współpracuje.

Póki co, nie ma nawet oficjalnej zapowiedzi tego utworu, jednak dostępne fragmenty naprawdę zaostrzają apetyt. Miejmy nadzieję, że kawałek ukaże w pierwszej połowie tego roku, co biorąc pod uwagę praktycznie pewną premierę w STMPD RCRDS, jest jak najbardziej możliwe!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.