Martin Garrix zdradził co jest najważniejsze w kontakcie z publicznością

28 Wrz 2016

Martin Garrix zdradził co jest najważniejsze
Martin Garrix przebył długą drogę od czasu premiery swojego przełomowego w karierze “Animals”. Zrezygnował ze współpracy z jedną z topowych wytwórni, jaką jest Spinnin’ Records, a tym samym zyskał pełną kontrolę nad swoją twórczością. Skompletował własny zespół, otworzył wytwórnię muzyczną i zaczął realizować swoją wizję aliasu Martin Garrix. Wszystkie te osiągnięcia brzmią dumnie, ale nabierają jeszcze większego znaczenia, gdy podkreślę fakt, że ma on dopiero 20 lat! W krótkim filmiku dla Billboard, Martin Garrix zdradził co jest najważniejsze w kontakcie z publicznością.

“Lubię wcześniej pojawić się na imprezie i zobaczyć jak publiczność reaguje na DJ-a, albo występ przed moim własnym. Kiedy wchodzę na scenę jestem zupełnie inną osobą. Kocham tę energię. Moim celem numerem jeden jest widzieć uśmiech ludzi.” – Martin Garrix

Jeśli chcecie zobaczyć Martina Garrixa na żywo, to przypominam, że 27 listopada wystąpi on Krakowie na Tauron Arenie! Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.