Martin Garrix i Zedd pracują nad wspólnym utworem. Premiera na Ultra Music Festival?

9 Lut 2020

W grudniu 2019 roku, Zedd dodał na swojego Instagrama zdjęcie z Martinem Garrixem. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby opis fotki, gdzie padło pytanie “czy chcielibyście collab Zedd i Martin Garrix?”. Co prawda, wielu artystów wzbudza w ten sposób zainteresowanie i nie zawsze przekłada się to na premierę utworu, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem producenci połączą siły.

“Kto chciałby collab Zedd i Martin Garrix?” – Zedd

Martin Garrix potwierdził collab z Zeddem

W jednym z ostatnich wywiadów, Martin Garrix został zapytany o współpracę z Zeddem. Odpowiedział on, że faktycznie pracują nad wspólnym kawałkiem, który być może usłyszmy już na Ultra Music Festival lub Tomorrowland.

“Jakoś od 7 lat rozmawiamy z Zeddem o stworzeniu wspólnego utworu. Podsyłaliśmy sobie nawzajem pomysły, ale gdy się spotykamy to zwykle kończy się to imprezą, wypoczynkiem, albo zwiedzaniem miasta w którym jesteśmy. Jednak cztery tygodnie temu podesłałem mu pewien pomysł, szalony, z dziwną melodią i dlatego, że to było dziwne i oryginalne odpowiedział ‘Stary kocham to!’. Wysłałem mu stemy, a teraz czekam na efekty jego pracy i na to co mi odeśle” – Martin Garrix

Jako, że Garrix wspomina o oryginalnej i szalonej melodii, ciężko przewidzieć efekt współpracy z Zeddem. Mam wrażenie, że ta dwójka stworzy coś naprawdę ciekawego i bardziej będzie to muzyczny eksperyment dwójki przyjaciół, aniżeli próba podbicia stacji radiowych. Nie zmienia to faktu, że połączenie dwóch tak znanych artystów z pewnością jest promocją samą w sobie.

Być może już w marcu, podczas Ultra Music Festival 2020, usłyszymy jedną z pierwszych wersji utworu Martina i Zedda. Jest na to duża szansa, bo zarówno jeden jak i drugi, znalazł się w line-upie festiwalu.

Zobacz również:

MARTIN GARRIX LIVE @ THE ETHER (Amsterdam RAI 2019)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.