Martin Garrix został nominowany do dwóch nagród MTV EMA 2015

19 Wrz 2015

martin-garrix-mtv-ema-2015-news

MTV Europe Music Awards, to coroczna gala muzyczna za którą odpowiedzialna jest stacja telewizyjna MTV Europe. Transmitowana jest na żywo przez MTV Europe, MTVNHD, oddziały lokalne MTV w Europie, MTV Base Africa oraz w internecie. Odbywa się od 1994 roku i rokrocznie oglądana jest przez około miliard ludzi(!). Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach jak np. najlepszy zespół, najlepsza piosenka, najlepsze występy na żywo itd. Zwycięzcy są wybierani poprzez głosowanie widzów z całej Europy.

Jako, że muzyka elektroniczna (EDM) staje się coraz popularniejsza, to nie dziwi fakt, że w kilku kategoriach możemy dostrzec wielu znanych nam producentów. W tym roku Martin Garrix został nominowany aż w dwóch kategoriach: Muzyka Elektroniczna i Najlepszy holenderski artysta. W pierwszej kategorii zmierzy się z takimi sławami jak Avicii, David Guetta, Calvin Harris i Major Lazer natomiast w drugiej stawi czoła Dotan, Kensington, Natalia la Rose i Oliver Heldens.

Swoje głosy możecie oddawać tutaj: http://pl.mtvema.com/glosowanie

https://twitter.com/MartinGarrix/status/644889610825285633

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.