Mat Zo – Nowy album ukaże się na początku lutego!

7 Sty 2016

mat-zo-pierwszy-utwor-main

Pamiętacie głośną aferę związaną z Mat Zo? Udostępnił on wtedy listę gwiazd EDM, które posądził o korzystanie z usług ghost producentów. Przy konkretnych aliasach, pojawiły się konkretne nazwiska. Temat wzbudził wiele kontrowersji, jednak z perspektywy czasu możemy stwierdzić, że była to walka z wiatrakami. Na szczęście Mat skupił się na swojej karierze i odpuścił wojnę z przemysłem muzycznym.

Wydany dwa lata temu album “Damage Control” zawierał wiele fantastycznych utworów, w tym “Easy” skomponowane wspólnie z Porterem Robinsonem. Nic dziwnego, że fani elektronicznej muzyki czekali z utęsknieniem na kolejny krążek Mata. Wreszcie poznaliśmy datę premiery płyty, która ukaże się całkiem niedługo, bo na początku lutego. W oczekiwaniu na oficjalne wydanie, możemy przesłuchać wersji demo, aż 5 nowych utworów. Pamiętajmy, że są to wersje robocze, a więc ich ostateczne brzmienie może się nieco różnić.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.