Mat Zo otworzył forum dla producentów muzycznych

8 Sty 2016

mat-zo-twitter-news

Co najlepszego może zrobić odnoszący sukcesy producent muzyczny? Oczywiście wspierać innych utalentowanych ludzi oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. W ten sposób postępuje większość znany osobistości ze świata EDM. Otwierają wytwórnie, nagrywają tutoriale lub supportują mniej znanych artystów. Niektórzy jednak idą o krok dalej i… otwierają forum poświęcone produkcji muzyki.

Pod koniec września zeszłego roku, informowałem Was nowym forum muzycznym, które otworzył Max Vangeli. Z podobną inicjatywą wyszedł Mat Zo, który kilka dni temu uruchomił theproducersforum.com. Jak łatwo się domyśleć, jest to forum dla producentów muzycznych, którzy szukają miejsca do dyskusji na temat wszelkich aspektów tworzenia utworu.

mat-zo-forum-1-min

“Koniec gadania, chcę uruchomić niezależne forum poświęcone produkcji muzyki, które zostnie ukształtowane przez społeczność.” – Mat Zo

Strona podzielona jest na dwa główne działy, a konkretnie “rozmowy o produkcji” i “promocja & opinie”. O ile portal Maxa nie tętni życiem, o tyle na stronie Mata jest średnio 200 osób, a w szczytowym momencie było ponad 800. Tak szybkie założenie strony było możliwe dzięki pomocy Ninth Parrell i innych przyjaciół. Tego typu pomysły, zwykle wiążą się z wielkimi nadziejami, jednak Mat twardo stąpa po ziemi i przyznał, że jeśli forum upadnie, ale uda mu się pomóc choć jednemu producentowi, to było warto spróbować.

mat-zo-forum-2-min

“Nie dbam o to czy to forum upadnie, jak każde inne. Jeśli uda mi się spiknąć dwóch amatorskich producentów, to będę szczęśliwy” – Mat Zo

Każde miejsce do rozwoju i promocji swojej twórczości jest mile widziane, więc nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia w rozwoju forum.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.