Matisse & Sadko otwierają własną wytwórnię?

19 Lut 2016

mattise_sadko_label

Matisse & Sadko to dwójka producentów pochodzących z Rosji. Od czasu współpracy ze Steve’em Angello pod tytułem “SLVR” zyskali ogromny rozgłos, a ich kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. Na swoim koncie mają takie hity, jak: “Memories”, “Lock ‘N’ Load”, czy nagrane wspólnie z Martinem Garrixem “Dragon” i “Break Through The Silence”.

Po tak ogromnych sukcesach, rosyjski duet postanowił iść w ślady większości współczesnych DJ-ów i rozpocząć własne, cotygodniowe audycje. Podcast nosi nazwę MONoMARK, i jak łatwo się domyśleć, prezentowane w nim będą nowe utwory od Matisse & Sadko, wiele ekskluzywnych zapowiedzi oraz wybrane przez nich produkcje. Jest już dostępny pierwszy epizod, który trwa niecałą godzinę i zawiera kilka nieznanych utworów.

Mam wrażenie, że jest to wstęp do większego przedsięwzięcia, bo na początku tego miesiąca udostępnili na Facebooku post z hucznymi zapowiedziami nowego projektu. Poprosili również o podsyłanie własnych utworów, ponieważ poszukują utalentowanych producentów. Następnie podgrzali atmosferę kolejnym wpisem, a w finale udostępnili pierwszy epizod swojego radio show. Mam nadzieję, że jest to tylko początek działań w kierunku większego projektu, a konkretnie otwarcia własnej wytwórni muzycznej. Póki co, możemy przesłuchać debiutancki epizod MONoMARK, który zawiera, aż trzy nieznane kawałki.

Tracklist:

01. Matisse & Sadko – ID
02. Nomnom – Ok [HEXAGON]
03. Arty – Bloodfire
04. Xaver – Sky M88
05. Skyden – Cecilia
06. Robbie Rivera & Bob Sinclar – Move Right [SPRS]
07. Tom Vill – Get Down
08. Promise Land – X-Press [DOORN]
09. Aspyer feat. Chris Reeder – Tear It Down (Instrumental Mix) [TURNITUP]
10. Axwell feat. Errol Reid – Nothing But Love (Kitone Edit) [AXTONE]
11. Matisse & Sadko – Lock ‘N’ Load [SPINNIN’]
12. Bass King – ID
13. Galantis – In My Head (Matisse & Sadko Instrumental Remix) [BIG BEAT]
14. Shapov – Future Rave [AXTONE]
15. Matisse & Sadko – ID
16. Martin Garrix & Matisse & Sadko – Dragon [SPINNIN’]

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor