Matisse & Sadko udostępnili zapowiedź swojej wytwórni!

24 Wrz 2016

Matisse & Sadko udostępnili zapowiedź
Patrząc na kraje, które mogą się poszczycić utalentowanymi producentami, to oprócz Szwecji, Holandii i Polski, nie sposób pominąć Rosji. Wystarczy wspomnieć takie aliasy, jak Arty, Hard Rock Sofa, czy tytułowi Matisse & Sadko. To właśnie ci ostatni odpowiadają między innymi za takie hity, jak “Lock ‘N’ Load”, “Memories” oraz nagrane wspólnie z Martinem Garrixem “Break Through The Silence”. Duet po raz kolejny postanowił zaskoczyć fanów, a tym samym Matisse & Sadko udostępnili zapowiedź swojej własnej wytwórni Monomark Music!

Trwający trzydzieści sekund filmik zdradza nazwę labelu, czyli Monomark Music. Oprócz tego określany jest jako niezależny, co w teorii powinno przekładać się na totalną swobodę w wydawaniu utworów. Z wpisu na Facebooku możemy wnioskować, że pierwszy kawałek sygnowany logo wytwórni ukaże się w przyszłym tygodniu.

Mam nadzieję, że Monomark Music będzie prawdziwie niezależną wytwórnią, która nie będzie podążać ścieżką utartych trendów. Może Matisse & Sadko odkryją kolejne talenty ze swojej ojczyzny? Przekonamy się już niedługo!

Matisse & Sadko | Facebook | Instagram | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.