Matisse & Sadko wystąpią w Warszawie. Progressive House w stolicy!

10 Lis 2019

Matisse & Sadko wystąpią 6 grudnia w warszawskiej sali koncertowej Progresja. Znany duet jest headlinerem połowinek Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, który to wspólnie z Book Them All Agency oraz Progresją – organizują to wydarzenie. Jeśli jesteście fanami wytwórni STMPD RCRDS, jak i Martina Garrixa, to koniecznie musicie przybyć na występ Matisse & Sadko w Warszawie!

Matisse & Sadko w Warszawie

Matisse & Sadko, to duet uznanych na całym świecie rosyjskich producentów muzycznych i DJ-ów. Zespół tworzą dwaj bracia – Aleksandr i Yury.  W 2013 roku Matisse & Sadko zaczęli również współpracę ze Stevem Angello, która zaowocowała wydaniem „SLVR” w wytwórni Spinnin’ Records. Rok 2015 okazał się przełomowy w karierze duetu, gdy bracia połączyli siły z Martinem Garrixem w ramach EP-ki “Break Through the Silence”, która wywindowała duet na szczyty rankingów popularności. Tytułowy utwór osiągnął miliony odsłuchań na Spotify. To był zaledwie początek współpracy, bowiem muzycy po raz kolejny zwarli szyki z Martinem Garrixem, aby stworzyć „Together”, który również zgromadził miliony odtworzeni na serwisach streamingowych. Koniec 2017 roku przyniósł jeszcze bardziej zażyłą relację z wytwórnią Garrixa – STMPD RCRDS, która po dziś dzień wydaje ich kawałki.

Nie tak dawno pojawiła się informacja o kolejnym wspólnym utworze Matisse & Sadko i Martina Garrixa o nazwie “Hold On”. Mogliśmy go usłyszeć podczas występu Garrixa w Amsterdamie i prawdopodobnie usłyszmy go w trakcie seta Aleksandra i Yuri’ego w Warszawie!

Niezbędne informacje

Data: 06.12.2019
Start: 19:00
Miejsce: Progresja – Ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Bilety (I pula – 35 zł): http://bit.ly/MatisseSadkoEM
Wydarzenie: Matisse & Sadko / Połowinki UKSW / Progresja / 6.12

Line-up:
– Matisse & Sadko
– Thomas Cloud
– Skytone
– Alpha Beatz
– Andy Mile
– Marcin Cudny

Organizatorzy: Book Them All Agency / Progresja / Samorząd Studentów UKSW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.