Matroda z nowym utworem “Jack The House”. Wytwórnia oficjalnie otwarta!

31 Sty 2020

Na początku stycznia informowałem was o otwarciu nowej wytwórni muzycznej o nazwie “Terminal Underground”. Odpowiada za nią pochodzący z Chorwacji producent o aliasie Matroda. Matija nie trzymał nas długo w niepewności i zaprezentował pierwszy utwór “Jack The House”, który oficjalnie otworzył wytwórnię. Co przygotował dla nas Chorwat?

Najpierw mix i zapowiedź

Matroda nie próżnuje i z pełną mocą wystartował w nowy rok. 24 stycznia wydał pierwszy utwór o nazwie “Jack The House”, który to jednocześnie otworzył jego premiery na 2020, ale i jego własną wytwórnię “Terminal Underground”. Kawałek ten mogliśmy usłyszeć już wcześniej, bo 15 stycznia, w mini-mixie “The Truth – Episode VI” i był to pierwszy numer z tracklisty.

Pełna tracklista zawierająca, m.in support najnowszego utworu autorstwa Malaa oraz mieszcząca w sobie kilka naprawdę mocnych ID, dostępna jest tutaj: https://1001.tl/1dxc9bqt

Matroda dopiero się rozkręca

Matija narzucił sobie naprawdę mocne tempo. Premiera nowego utworu, otwarcie własnego labelu, a do tego trasa koncertowa promująca te osiągnięcia, która przybrała tę samą nazwę, czyli “Terminal Underground”. Wszystko to wskazuje, że Chorwat jest naprawdę zdeterminowany i ma wielkie plany na ten rok.

Pierwszym przystankiem trasy koncertowej było “Collective ZOO”, mieszące się w Las Vegas. Tam Matroda połączył siły z Jack Beatsem, a gościnnie na scenie pojawił się Dr. Fresch. Impreza odbyła się 25 stycznia, a kolejny punkt z listy zostanie odhaczony jutro i jest to “Club Vinyl” w Denver.

Pamiętajmy również, że Matija ma w planach międzynarodową trasę, która – miejmy nadzieję – nie ominie Polski. Niestety, jeszcze nie poznaliśmy szczegółów, ale patrząc na to jak rozwija się nasz rynek muzyczny – jest duża szansa na booking.

Warto trzymać rękę na pulsie

Ten rok może zdecydowanie należeć do Chorwackiego producenta. Styczeń w wykonaniu Matrody nie pozostawia złudzeń co do jego zapału i ambitnych planów. Otwarcie własnej wytwórni, premiera utworu, a także rozpoczęcie trasy koncertowej po Ameryce Północnej, która ma rozwinąć się do międzynarodowej. Warto śledzić poczynania Matrody!

Zobacz również:

Matroda – Jack The House

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.