Matt Bukovski rozpoczął serie poradników dla producentów muzycznych!

9 Paź 2017

matt-bukvski-label-news

Matt Bukovski pod tym pseudonimem skrywa się polski producent muzyki Trance. Jego prawdziwe imię i nazwisko, to Piotr Bukowski i jest to postać, którą warto się zainteresować, bowiem ma na swoim koncie nie tylko premiery w topowych wytwórniach, ale również bardzo duże doświadczenie pomimo młodego wieku.

Jakiś czas temu Piotrek otworzył swój własny label, który nazywa się Surrounded Audio. Pierwszym wydaniem była jego darmowa EP-ka, zawierająca trzy nowe utwory. Jak poinformował właściciel, wszystkie wydanie w tej wytwórni mają być dostępne za darmo.

Tydzień temu, we wtorek, Matt poinformował, że zakłada kanał wytwórni na YouTube. Oprócz nowych wydań, zapowiedział publikacje poradników dla producentów muzycznych. Tak też się stało, bo tego samego dnia pojawił się film “Jak wysłać demo i podpisać kontrakt z wytwórnią”, a za kilka dni kolejny “Czy potrzebujesz wtyczek do miksu utworu?”.

Jeśli jesteście ciekawi co przygotował w swoich filmach Piotrek, to pod spodem zamieszczam link do wcześniej wspomnianych tutoriali.

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor