Matthew Hill: ICE – Nowy utwór Polaka z MOTi’m

10 maja 2019

Matthew Hill zabiera nas w stan imprezowej euforii za sprawą najnowszego utworu „ICE” stworzonego wspólnie z MOTi’m. Kawałek na pewno spodoba się zwłaszcza tym, którzy tęsknią za letnimi festiwalami. Najlepiej przekonać się samodzielnie! Matthew Hill, wcześniej znany jako Fafaq, pierwszy utwór rozpoczynający nowy rok wydał w lutym 2019 roku. „Teenage Crime” błyskawicznie podbiło serca słuchaczy. Kawałek również znalazł się w after-movie Tomorrowland Winter 2019, ponadto w serwisie Spotify ma już ponad milion odsłuchów!

Na wiosnę Matthew Hill przygotował mocne uderzenie za sprawą nowego kawałka „ICE” wyprodukowanego wspólnie z MOTi’m. To nowoczesny Future House, który nadaje się wprost na festiwalowe sceny. Wokal zapewne większość słuchaczy zna, bo to nieśmiertelne “Cold As Ice” (w oryginale od Foreigner). Słońce, festiwal, dobra zabawa i stan imprezowej euforii – nie zdziwimy się, jeśli to właśnie „ICE” zostanie hymnem tegorocznych wakacji!

Posłuchaj utworu:
https://Zerocool.lnk.to/ICE

Matthew Hill w social mediach:
http://instagram.com/matthewhillmusic
http://facebook.com/matthewhillofficial
http://bit.ly/matthewhill-spotify
http://soundcloud.com/matthewhillmusic

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.