Mau5trap startuje z regularny podcastem na antenie Beats 1

15 Mar 2016

mau5trap-beats-1-news

Tak jak ostatnio pisałem dużo o Deadmau5-sie, tak dziś mam miłą wiadomość dla fanów jego wytwórni. Mau5trap dołącza ekipy Beats 1! Już 18 marca rozpocznie się pierwszy epizod “Mau5trap Presents”. Audycję będzie prowadził nie kto inny, jak Joel Zimmerman. W zasadzie ciężko przewidzieć charakter tego radio show, bo o ile muzycznie możemy się spodziewać prawdziwego Progressive House i innych wartych uwagi odmian elektronicznej muzyki, o tyle nie mam pojęcia jaki styl narracji przyjmie kontrowersyjny producent.

Swoją drogą, to ostatnio sporo się dzieje wokół Myszy. Pełną parą ruszyła jego solowa kariera, w której zawiera się między innymi współpraca z Prydzem. Oprócz tego jego label ruszył w tournee w busie (gdzie niestety się troszkę pochorowali), a teraz do listy doszła audycja. Beats 1 przyciąga topowych artystów, bo do tej pory w ich szeregi wstąpili, m.in. Skrillex i Eric Prydz. Dzieje się, dzieje!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.