Max Vangeli startuje z “The Lab”, czyli forum dla producentów muzycznych

28 Wrz 2015

max-vangelli-the-lab-news

Z każdym dniem rośnie liczba producentów elektronicznej muzyki. Każdy z choć odrobiną zaparcia może zainstalować jeden z DAW-ów i spróbować zrobić swój pierwszy utwór. Wielu doświadczonych artystów stara się pomóc początkującym kompozytorom. Z konkretną inicjatywą wyszedł Max Vangeli. Stworzył on forum o nazwie The Lab, czyli miejsce, gdzie każdy może podyskutować o produkcji muzyki, jak i uzyskać opinię innych ludzi na temat swojej pracy. Max wyznał, że inspiracją do założenia strony było forum Laidback Luke’a, które było dla niego niezwykle pomocne na początku przygody z muzyką.

max-vangelli-the-lab

Zgodnie z zapowiedzią The Lab będzie zawierać wiele pomocnych materiałów wideo oraz ekskluzywnych konkursów. Dodatkowo Vangeli zaprosił innych znanych producentów, którzy również będą oceniać utwory jak i szerzej angażować się w działanie forum. Rozpoczął również współpracę z ZenWorld, niesamowitym sound designerem, który będzie udostępniał paczki z samplami dla zarejestrowanych użytkowników. Jeśli jesteście zainteresowani, to poniżej znajdziecie link do strony.

Link: http://thelab.maxvangeli.com/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.

Zobacz również

Brak wpisów.