MBrother walczy z poważną chorobą nowotworową. Potrzebuje Waszej pomocy!

21 Lis 2017

mbrother-zbiorka

MBrother to jedna z ikon polskiej sceny klubowej. Jest autorem znanego wszystkim hitu sprzed dekady “Trebles”, który po dziś dzień uznawany jest za tzw. “klasyka polskiej muzyki klubowej”. Jednak ostatnie lata dla Mikołaja są bardzo ciężkie, ponieważ wykryto u niego nowotwór.

Ponad rok temu, w pierwszej połowie 2016 roku, ukazał się filmik na jego fanpage’u, w którym objaśnił przyczynę braku aktywności w wydawaniu nowych utworów oraz mniejszej aktywności w social media. Okazało się, że w kwietniu ubiegłego roku wykryto u niego chłoniaka śródpiersia. Po podjęciu leczenia, w ciągu kolejnych miesięcy jego stan zdrowia ulegał poprawie. Można powiedzieć, że wszystko szło w dobrą stronę. Aż do momentu, gdy guz zaczął się ponownie powiększać.

Aby uratować życie Mikołaja jest potrzebna radioterapia, która jest dostępna tylko w Niemczech oraz w USA. Łączny koszt leczenia, to 500 000 złotych. Na stronie zrzutka.pl została założona zbiórka na pomoc dla MBrothera. Na obecną chwilę udało się zebrać ponad 4000 złotych.

Jako cały zespół Essential Music, zachęcamy do wsparcia finansowego leczenia Mikołaja. Czasem sytuacja jest beznadziejna, jednak w tym wypadku jest możliwe leczenie, więc po prostu trzeba je podjąć. Barierą są TYLKO pieniądze!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/4y3g37

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor