MDL Beast 2019 – Wszystkie dostępne sety z festiwalu!

27 Gru 2019

Trzydniowy festiwal MDL Beast Fest jest już za nami. Pierwsza edycja wydarzenia, które odbyło się w Arabii Saudyjskiej, w dniach od 19 do 21 grudnia – przekroczyła najśmielsze oczekiwania! Festiwal powitał 60 tysięcy uczestników i to już w pierwszy dzień po otwarciu bram. Duży budżet pozwolił na zaproszenie najpopularniejszych twarzy muzyki elektronicznej. MDL Beast odwiedzili, m.in. David Guetta, Afrojack, Steve Aoki czy Martin Garrix. Wiele gwiazd z line-upu zagrała wyjątkowe sety b2b, o których była mowa w zapowiedzi festiwalu.

Kilka dostępnych setów

Jeśli z różnych powodów nie mogliście wziąć udziału w tym wydarzeniu, to mam dobrą wiadomość – był prowadzony livestream. Co prawda, oficjalnie opublikowanych setów jest jak na lekarstwo, ale w sieci nic nie ginie i jest  kilka zapisów zarówno audio, jak i wideo. Zebrałem dla Was te aktualnie dostępne, ale radzę się śpieszyć, bo zapewne w najbliższym czasie wiele z nich zostanie usunięta.

W momencie dodawania tego wpisu, dostępne są zapisy audio lub wideo z setów: David Guetta, Steve Aoki, Steve Aoki b2b David Guetta, R3hab, Salvatore Ganacci oraz Sebastian Ingrosso. Dodałem również link do tracklist z występów solo, jak i b2b Martina Garrixa i Tiesto. Powstały one na bazie nagrań publiki, które pojawiły się w sieci.

MDL Beast 2019 – Dostępne sety

– Dzień 1 –

– Dzień 2 –

Steve Aoki x David Guetta B2B Set at MDL Beast

– Dzień 3 –

R3HAB Live @ MDL Beast Festival 2019 (Full Set)

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".