Wytwórnie muzyczne zgłaszają pełną gotowość na Ultra Music Festival!

Samplery

Już za tydzień rozpoczyna się najgorętszy tydzień związany z muzyką elektroniczną w Miami. Od 21 do 26 marca odbywać się będzie Miami Music Week, w ramach którego, jak co roku, będzie mieć miejsce Miami Winter Conference, a oprócz tego kolejna edycja znanego i cenionego na całym świecie wydarzenia pod nazwą Ultra Music Festival.

Wszyscy czekają z niecierpliwością na ten jakże wyjątkowy cykl imprez, spotkań autorskich oraz sympozjów, jednak żeby umilić Wam to oczekiwanie i jeszcze bardziej Was zniecierpliwić, jak co roku EDMowe labele przygotowały pod tą okoliczność składanki pełne świeżych elektronicznych brzmień.

W tym roku własne samplery przygotowały takie labele jak: Protocol, Showland, Hexagon czy Revealed. Jeżeli chodzi o tą ostatnią wytwórnię, to Hardwell postanowił wydać aż dwie wersje – Day oraz Night. Wśród tych kompilacji znajdziemy m.in. utwory od takich producentów jak Bart B More, Sagan, Tom & Jame, Simon De Jano czy Madwill. To tylko część z ogromnej rzeszy producentów, którzy zagościli na składankach przygotowanych przez największe wytwórnie EDM. Całość możecie przesłuchać poniżej.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor