Michael Calfan powraca po długiej przerwie. Nowy singiel już wkrótce!

16 Sty 2018

michael-calfan-powrot-news

Jestem pewien, że większość z Was pamięta takie utwory, jak “Resurrection”, czy ogrywane swego czasu w polskich radiostacjach “Treasured Soul”. Stoi za nimi nie kto inny, jak Michael Calfan, który – co by nie mówić – ma talent do tworzenia wpadających w ucho melodii. W ostatnim czasie nie był on zbyt aktywny, co zaczęło niepokoić fanów brzmień Francuza, do których trównież się zaliczam.

Przyjemną informacją na początek tygodnia jest fakt, iż producent postanowił powrócić do aktywnego uczestnictwa w toku wydawniczym Spinnin’ Records, czyli wytwórni, z którą ma podpisany kontrakt. Już wkrótce ukaże się jego nowy singiel, którego nazwy jeszcze nie znamy. Data wydania również nie została ujawniona, nie ma także żadnego dłuższego nagrania czy zapowiedzi. Jednak fragment utworu, który widnieje na Instagramie Michaela, mówi sam za siebie.

New music coming soon

Post udostępniony przez Michael Calfan (@michaelcalfan)

Dostaniemy bowiem soczyste, house’owe brzmienia, które ostatnio zaczyna się robić coraz bardziej popularne w EDM-owym świecie. Moim zdaniem zdecydowanie jest na co czekać – mam nadzieję, że i Wy doszliście do takiej konkluzji po odsłuchu tego kilkusekundowego fragmentu.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor