Miliard wyświetleń “Animals” Martina Garrixa!

28 maja 2017

martin-garrix-poczatki-news
Kto spodziewał się, że “Animals” sprawi, że Martin Garrix będzie gwiazdą jednego sezonu? Widzę sporo rąk w górze. Swoją również, ale na szczęście się myliłem. Od premiery, tego jakże popularnego utworu, minęły prawie 4 lata. Co przez ten czas się zmieniło? Zajęcie 1. miejsca w plebiscycie TOP100 DJMAG, otwarcie własnej wytwórni STMPD RCRDS, kolejne wydane kawałki, a także wiele innych niemniej ważnych sukcesów.

Młody producent może odhaczyć kolejny punkt. Jego “Animals” właśnie stuknęło 1 000 000 000, słownie – MILIARD wyświetleń. To ogromne wyróżnienie dla utworu, który – jakby nie patrzeć – nie jest typową radiówką. Nawet ci, którzy nie słuchali muzyki elektronicznej na co dzień, nucili pod nosem tę  charakterystyczną melodię. Pomijam już szereg remixów i mash-upów, które były grane w setach największych gwiazd. Jeśli chcecie odświeżyć pamięć, to poniżej znajdziecie link do odsłuchu!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.