Moby “Porcelain” – Książka ukaże się w czerwcu 2016 roku

5 Lis 2015

moby-porcelain-książka-news

Dawno temu, kiedy jeszcze nie miałem ukształtowanego gustu muzycznego, słuchałem praktycznie wszystkiego. Od oldskulowego i współczesnego Rocka, do Jazzu w wykonaniu Franka Sinatry. Pomiędzy tymi skrajnie różnorodnymi dźwiękami, trafiłem na płytę Moby’ego, a konkretnie tę o nazwie “18”. To było coś magicznego, inny świat. Ponadczasowa muzyka zawarta w takich produkcjach, jak: “We Are All Made of Stars”, “In This World”, czy “Extreme Ways”. Do upadłego słuchałem również płyty “Last Night”. Zwykle przed snem, bo idealnie pasuje do wieczornych rozmyślań i snucia planów na przyszłość.

Moby, to prawdziwy artysta z krwi i kości. W czerwcu przyszłego roku ukaże się jego autobiograficzna książka zatytułowana “Porcelain”. Będą w niej zawarte wspomnienia z pierwszych 10 lat kariery Moby’ego, czyli od późnych lat 80′ do nagrania albumu “Play” w 99 roku. Zostanie również poruszony temat przeprowadzki artysty do Nowego Jorku (East Village), gdzie szerzyło się AIDS oraz rosła liczbą osób uzależnionych od cracku (kokaina). Już teraz książka zebrała pozytywne opinie od znanych pisarzy, jak Salman Rushide i Dave Eggars. Zapowiada się ciekawa lektura.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.