MOGA Festival – Festiwal EDM na planie ,,Gry o Tron”

20 Kwi 2016

13014871_1043993005666615_1674387941_n

Maroko znane jest ze swoich malowniczych wybrzeży, gdzie pustynia łączy się z oceanem. Miejsce to stało się obowiązkowym punktem dla turystów, którzy pomiędzy zwiedzaniem zabytków, szukają rozrywek. To także plan dla jednego z najpopularniejszych obecnie seriali, jakim jest “Gra o Tron”. Już w najbliższy poniedziałek startuje 6 sezon, który tak jak wszystkie poprzednie, będzie transmitowany na kanale HBO.

Niedługo Maroko może stać się również stałym punktem dla fanów EDM, a to wszystko za sprawą MOGA Festival. Impreza odbędzie się w pobliżu miasta Essaouira, które zostało użyte, jako plan do nagrania scen z “Gry o Tron”, a dokładnie tych z miasta Astapor i Yunkai. Nawet jeśli Khalessi nie uświetni wydarzenia swoją obecnością, to lokalizacja na planie światowej produkcji skusi nie jednego fana.

Line-up nie został jeszcze ogłoszony, jednak wiadomo, że festiwal odbędzie się w dniach 14-16 października tego roku. Tylko czekać, na to co przygotowali dla nas organizatorzy!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.