MTV EMA 2017 – David Guetta zwycięzcą plebiscytu!

16 Lis 2017

david-guetta-euro-2016-news

Sądzę, że wielu z Was mogła umknąć odbywająca się w ubiegłą niedzielę gala MTV European Music Awards. Nie jest to tak popularne wydarzenie, jak chociażby Grammy czy Oskary, jednak posiada wierną rzesze odbiorców. Wyniki są swego rodzaju wyznacznikiem popularności, a tym samym mają znaczenie w branży muzycznej.

Jakiś czas temu pisaliśmy o nominowanych do nagrody w kategorii “Najlepszy Artysta – Muzyka Elektroniczna”. Wśród nich widnieli The Chainsmokers, Martin Garrix, Major Lazer, Calvin Harris i David Guetta. Z pewnością wielu z Was – ze mną na czele – obstawiało, że statuetkę zgarnie Martijn, ewentualnie panowie odpowiadający za przebój “Closer”.

Otóż nic bardziej mylnego – wszyscy zgromadzeni będą z pewnością zaskoczeni faktem, iż zwycięstwo odniósł… David Guetta! Jak to zwykle bywa, wynik wzbudza kontrowersje, niemniej jednak nie można powiedzieć, że francuski artysta, który już na początku 2018 roku wystąpi w Polsce, wziął się w stawce znikąd. Mimo upływu lat, nadal jest on bardzo istotną postacią na scenie muzyki elektronicznej i regularnie prezentuje kolejne radiowe hity. Ze swojej strony gratuluję Davidowi i pozostawiam Was z jednym z jego najpopularniejszych utworów!

David Guetta wystąpi 27 stycznia w Krakowie, bilety można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.comeBilet.pl i w salonach sieci Empik na terenie całego kraju. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor