MTV EMA 2017 – Znamy nominowanych ze świata EDM!

10 Paź 2017

the_chainsmokers_album_tour

Choć od dłuższego czasu MTV nie skupia się na emisji muzyki, to mimo to nadal w świadomości branży jest to poważana marka. Jednym z powodów takiego myślenia jest chociażby coroczny plebiscyt pod nazwą Europe Music Awards.

Wydarzenie odbywa się od 1994 roku, zawsze w innym, europejskim mieście. Tym razem padło na Londyn, gdzie już 12 listopada zjawią się największe światowe gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Wśród nich będą także przedstawiciele muzyki elektronicznej, nominowani w kategorii “Najlepszy Artysta – Muzyka Elektroniczna”. Mówię o tym nie bez kozery – właśnie ujawniono listę aliasów, które mają szansę zdobyć statuetkę.

Owa lista liczy 5 pozycji, a wśród nich widnieją jedne z najgorętszych nazwisk sceny muzyki elektronicznej – David Guetta, Major Lazer, Martin Garrix i Calvin Harris.

Oprócz nich, nominowany został także duet The Chainsmokers, który dodatkowo zgarnął jeszcze jedną nominację – w kategorii “Najlepszy wykonawca w serii World Stage”.

Szczegóły nominacji w pozostałych kategoriach znajdziecie na stronie mtvema.com. W tym samym miejscu możecie również oddać głos na swojego ulubionego artystę.

https://youtu.be/4jW-QO2nt9g

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor