Music Power Explosion 2020 odbędzie się w Szczecinie? Informacje o przetargu!

6 Lut 2020

W sieci pojawiła się informacja o przetargu, który dotyczy organizacji festiwalu Music Power Explosion. Tym razem impreza miałaby się odbyć w Szczecinie w wyznaczonym na stronie przetargu terenie i terminie. Biorąc pod uwagę bogaty line-up z 2018 roku, warto zainteresować się tym wydarzeniem. Kiedy miałoby się odbyć Music Power Explosion 2020?

Music Power Explosion 2020 w Szczecinie?

Na grupie Essential Music, do której serdecznie Was zapraszam, pojawił się link do omówienia przetargu na organizację i wykonanie festiwalu Music Power Explosion 2020. Wydarzenie miałoby się odbyć w Szczecinie, a konkretnie na wydzielonej przestrzeni lotniska w Szczecinie-Dąbiu. Obszar został orientacyjnie oznaczony na mapie. Prawdopodobny termin to 18 lipca 2020 roku.

Orientacyjny teren Music Power Explosion 2020

W szczegółowych informacjach odnośnie przetargu widnieje zapis, że za zamówienie odpowiada samorządowa instytucja kultury, która zaprosiła do negocjacji wykonawcę Prestige MJM. Jest to dokładnie ta sama firma, która odpowiadała za organizację poprzednich edycji MPE, w tym tej z 2018.

Przetarg na organizację Musi Power Explosion 2020 | i-przetargi.com.pl

Wówczas do Wrocławia zawitał potężny line-up w skład którego wchodzili: DJ Kuba & Neitan, Blinders, Afrojack, Don Diablo, Zedd, Steve Aoki oraz Tiesto. Można bez obaw powiedzieć, że taki skład na jednodniowej imprezie, to w Polsce rzadkość. Właśnie dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się wszystkie informacje o kolejnej edycji wydarzenia.

Na mediach społecznościowych Prestige MJM panuje cisza, jeśli chodzi o wydarzenia związane z EDM, jednak tutaj zapala się światełko w tunelu. Co prawda, przetarg został dodany do bazy w sierpniu 2019 roku, ale nadal to jakikolwiek sygnał, że coś się dzieje w temacie Music Power Explosion. Jeśli organizatorzy faktycznie planują zrealizować projekt w 2020 roku, to zostaje coraz mniej czasu na promocję. Tym bardziej, że w naszym kraju organizowanych jest coraz więcej imprez.

Zobacz również:

AFROJACK | MUSIC POWER EXPLOSION 13.07.18 Wrocław

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.