Mysteryland 2017 z potężnym składem!

5 Kwi 2017

mysteryland

W tym roku odbyła się 19-ta edycja Ultra Music Festival. Być może wielu z Was uważa ten event za najstarszy regularnie odbywający się festiwal związany z muzyką elektroniczną. Otóż nic bardziej mylnego! Mianem prawdopodobnie najstarszego festiwalu muzyki klubowej może szczycić się Mysteryland, który narodził się w Holandii.

Pierwsza edycja odbyła się w 1993 roku, jednak nie oznacza to, że w tym roku event ten odbędzie się po raz 25. Wszystko z racji tego, że w 1995 roku Mysteryland się nie odbyło. Wobec tego w dniach 26-27 sierpnia będzie miała miejsce już 24. holenderska edycja tego wydarzenia (wcześniej odbyły się cztery edycje w Chile, w tym roku przewidywana jest także czwarta edycja, ale w USA).

Staż tego festiwalu zobowiązuje, wobec tego w tym roku po raz kolejny szczęśliwi posiadacze biletów będą mogli zobaczyć i usłyszeć występy gwiazd światowego formatu, w tym m.in. Deadmau5’a, Armina van Buurena, Above & Beyond czy duetu Axwell & Ingrosso.

Na 12 scenach podczas dwóch dni wystąpi ponad 200 wykonawców, DJów oraz producentów reprezentujących praktycznie wszystkie gatunki muzyki elektronicznej. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Line-up wygląda naprawdę imponująco, więc jeśli macie zamiar na sam koniec wakacji obrać azymut na Holandię i chcecie zahaczyć o Mysteryland, to wszelkie informacje oraz bilety znajdziecie tutaj.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor