Nadchodzi wspólny utwór Davida Guetty i Justina Biebera. Będzie hit?

7 Cze 2017

justin-bieber-main

Ciężko się nie zgodzić z komentarzami głoszącymi, że Davidowi Guettcie już coraz dalej od świata muzyki elektronicznej. Ma to miejsce głównie za sprawą licznych współpracy z gwiazdami list przebojów, a w szczególności muzyki Pop. Niemniej jednak, każdy jego singiel odbija się szerokim echem wśród fanów EDM-u, i tak samo może być z kawałkiem, który swoją premierę będzie mieć już w piątek.

Będzie to nie byle jaka współpraca, bowiem wokalnie u Francuza udzieli się Justin Bieber. Wiemy to z jego konta na Twitterze, na którym wczoraj pojawił się następujący wpis:

“Nowa muzyka w ten piątek. Ja i David Guetta. #2U”

Po hasztagu na koniec wpisu można domniemywać, iż utwór będzie nazywać się właśnie “2U”. W internecie mozna już znaleźć krótki fragment utworu, co prawda w dosyć kiepskiej jakości, ale jednak można z niego wywnioskować, iż będziemy mieli do czynienia z modnymi w ostatnich miesiącach brzmieniami Tropical.

https://www.facebook.com/JBCrewNepal/videos/1260548657400436/

Nie pozostaje nam nic, tylko czekać na oficjalną premierę prawdopodobnie jednego z radiowych hitów tych wakacji – wszak premiera już w piątek!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor