Największe hity Hardwella na jednej płycie. Tym zdobył serca fanów!

19 Sty 2020

Jeszcze w tym miesiącu ukaże się nowa płyta Hardwella, która będzie zawierała jego największe przeboje. “Spaceman”, “Apollo” i “Zero 67”, to tylko kilka z hitów autorstwa Robberta, które do tej pory wzbudzają ciarki na ciele. Krążek jest ukoronowaniem opowieści “The Story of Hardwell”, którą mogliśmy śledzić od dłuższego czasu. Premiera płyty i co dalej?

To za to pokochaliśmy Hardwella

We wrześniu 2018 roku Hardwell podjął bardzo trudną, ale i dojrzałą decyzję o zaprzestaniu koncertowania. Robbert wyznał wówczas, że coraz lepiej poznaje samego siebie i chciałby odpocząć od świateł reflektorów. Zapowiedział realizację nowych pomysłów, rozwijanie innych pasji, ale nie porzucił produkcji muzyki.

Hardwell ft. Mitch Crown – Call Me A Spaceman

Aby podtrzymać uwagę fanów, a jednocześnie przypomnieć najważniejsze momenty kariery, zespół Hardwella prowadził serię “The Story of Hardwell”. Ostatni z punktów na osi czasu, to koncert w Ziggo Dome wspólnie z Metropole Orkest, który odbył się w 2018 roku.

Po podsumowaniu przyszła pora na płytę o tej samej nazwie, która zbierze w jednym miejscu największe przeboje Robberta van de Corputa. W ogłoszeniu, Revealed Recordings wspomniało o “Spaceman”, “Apollo”, “Zero 76”, ale to tylko początek bogatej listy utworów.

“Album ‘The Story of Hardwell’ ukaże się 31 stycznia! Będzie zawierał klasyki Hardwella, w tym: ‘Spaceman’, ‘Apollo’, ‘Zero 76’ i wiele innych” – Revealed Recordings

Płyta jeszcze w tym miesiącu

Premiera płyty “The Story of Hardwell” jest zapowiedziana na 31 stycznia. Ponownie wraca pytanie, co dalej? Wielu fanów łączy kropki i wskazują dwie główne przesłanki, które mogą oznaczać powrót Robberta na scenę. Pierwsza z nich, to zakończenie podsumowania sukcesów oraz płyta, a druga to scena Revealed Recordings na Ultra Music Festival 2020. Warto przypomnieć, że dawno temu Hardwell również znikł ze sceny i powrócił właśnie na UMF. To wtedy zagrał legendarny set, który do tej pory zgarnął 34 miliony wyświetleń.

Zobacz również:

Hardwell live at Ultra Music Festival 2013

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.