NERO – Into The Night (Teledysk)

1 Gru 2015

nero-into-the-night-teledysk-premiera

Pamiętam, jak czekałem na premierę albumu “Between II Worlds”, od brytyjskiej grupy NERO. Śledziłem wszystkie informacje na ten temat i przesłuchiwałem wszystkie dostępne urywki. Każdy kolejny utwór utwierdzał mnie w przekonaniu, że to będzie wyjątkowa płyta. Wreszcie nadszedł wrzesień i krążek został oficjalnie wydany. Patrząc na sukces ich debiutanckiego albumu “Welcome To Reality” z 2011 roku, nie da się ukryć, że oczekiwania były olbrzymie. Jak to zwykle bywa, zdania są podzielone, jednak dla mnie “Between II Worlds”, to jedna z najlepszych płyt tego roku.

Wczoraj na kanale NeroVevo, pojawił się teledysk do “Into The Night”. Na szczęście nie jest to jeden z filmów “soft porno”, gdzie obraz ma odciągnąć uwagę od słabej muzyki. Zespół postawił na stylistkę anime, w której widać silne inspiracje takimi seriami, jak “Ghost in the Shell” czy “Akira”. Podobnie jak płyta, tak i teledysk, nawiązują do klimatu cyberpunk, który jest motywem przewodnim ich twórczości.

Obejrzałem, zaliczyłem opad szczęki i z czystym sumieniem polecam.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.