#NEWMUSICFRIDAY – Tiesto, Axwell, Hardwell i Sam Feldt z nową muzyką!

6 Paź 2017

axwell-klahr-news

Jak zwykle w piątek przedstawiam Wam najciekawsze moim zdaniem premiery, które właśnie dziś pojawiły się na EDM-owym rynku. Dziś jednak będzie inaczej – premierę bowiem miały albumy od bardzo interesujących producentów, więc to właśnie nimi się zajmiemy. Spokojnie – single także się pojawią!

Właśnie od nich zaczniemy, a konkretnie od wspólnego utworu Afrojacka i Hardwella, o którym już pisaliśmy. Niemniej warto odnotować, że to właśnie dziś w wytwórni Wall pojawił się kawałek pod tytułem “Hands Up”. Afrojack zapewne powiedział w studiu do Hardwella coś w stylu “Robbert, Ty weźmiesz break, a ja drop”, ponieważ każdy wprawny słuchacz usłyszy taki podział pracy. “Hands Up” to parkietowy killer, który z pewnością pojawi się nieraz podczas nadchodzących festiwali!

Teraz zajrzymy do wytwórni Axtone, gdzie pojawił się kawałek, na który trzeba było czekać… 6 lat! Jednak Axwell przyzwyczaił do tego, że nie wypuści do ogólnej sprzedaży swojego tracka, jeśli nie jest on doprowadzony do perfekcji. Doskonale słychać to w remiksie utworu “Make Your Mind Up”, pochodzącego od dosyć nieznanego producenta, ukrywającego się pod pseudonimem Pauls Paris. Utwór brzmi jakby był żywcem wyjęty właśnie z klubowych list przebojów roku 2010 – kompletnie nie pasuje do dzisiejszego EDM-u. Z drugiej strony… Może to jest właśnie zaleta?

Na sam koniec singlowej części czas na sporą dawkę muzyki Trance. W tym roku bowiem Arty wrócił do swojego aliasu Alpha 9, co zdecydowanie spodobało się jego fanom. Na jego koncie jest już spora dawka bardzo interesujących singli, natomiast dziś pojawił się kolejny z nich. “Blossom” miało premierę już w sierpniu, w ramach składanki “A State Of Trance – Ibiza”, jednak właśnie dziś został on oficjalnie wydany nakładem Armind. Na naszej Facebookowej grupie track bardzo się spodobał – mam nadzieję, że Wam także!

Ale to jeszcze nie koniec – dzisiaj swoje albumy wydali Sam Feldt (jest to jego debiutancki materiał długogrający, noszący tytuł “Sunrise”) i Tiesto (w tym drugim wypadku jest to kompilacja z serii Club Life – znaleźć tam można sporą liczbę nowości od Tijsa, więc śmiało można to nazwać kolejnym albumem). Wniosek jest jasny – po dzisiejszym dniu zdecydowanie jest czego słuchać! Obydwa longplay’e znajdziecie poniżej.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor