Nicky Romero jest również… fotografem!

23 Cze 2016

Nicky Romero jest
Od momentu powstania Instagrama, dzieleniem się swoim spojrzeniem na świat za pomocą fotografii oraz filmików stało się jeszcze prostsze. Obecnie, aplikacja ta jest bardzo ważnym łącznikiem pomiędzy artystami i fanami. Instagram stał jednym z najbardziej znaczących mediów społecznościowych w świecie EDM. Jest to kanał dzięki któremu artyści dzielą się nadchodzącymi produkcjami, zostawiają wiadomości dla swoich fanów, pokazują odrobinę swojego prywatnego życia lub… chwalą się swoimi innymi pasjami. W ten sposób dowiedzieliśmy się, że Nicky Romero jest również fotografem.

Jeden z najbardziej znanych holenderskich producentów muzyki elektronicznej i właściciel wytwórni Protocol Recordings – Nicky Romero, jest również aktywnym użytkownikiem Instagrama. Ostatnio podzielił się swoją inną pasją, jaką jest fotografia. Ku zdziwieniu niektórych, produkcja muzyki to nie jedyna mocna strona Holendra. Nicky podzielił się się z fanami swoim drugim kontem, na które wrzuca zdjęcia z sesji studyjnych, jak i również piękne, szczere zdjęcia z jego siostrą Maud.

Follow my photography account @nrpresents !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika nickyromero (@nickyromero)

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.