Nicky Romero & Stadiumx – Harmony | 21.12.2015

2 Gru 2015

nicky-romero-stadiumx-harmony-zapowiedz

Coraz częściej słyszymy o presji i związanym z nią stresem, które doprowadzają gwiazdy EDM do różnego rodzaju stanów lękowych. Nie tak dawno na stronie pojawił się wpis o Nicky Romero, który wyjaśnił przyczyny swojej mniejszej aktywności. Okazało się, że cierpiał na zaburzenia lękowe, które powodowały osłabienie i senność. W takim stanie ciężko jest tworzyć muzykę.

Na szczęście Nicky znalazł odpowiednią pomoc i otwarcie przyznał, że zamknął ten etap i bierze się do pracy. Jak powiedział, tak zrobił i jeszcze w tym roku ukaże się jego nowy utwór, który powstał we współpracy z duetem StadiumX. Producentów tych, możecie pamiętać z ich wydanej rok temu piosenki – “Howl At The Moon”. Współpracowali również z Tomem Swoonem i Rico&Miella przy utworze “Ghost”.

Jeśli zastanawiacie się, skąd znacie tę melodię, to podpowiem Wam – Ultra Music Festival. To właśnie wtedy, podczas występu Nicky Romero, mogliśmy pierwszy raz usłyszeć tę melodię. W finalnej wersji dodany jest wokal, który ciekawie wzbogaca całą produkcję. Premiera już 21 grudnia!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.