Nicky Romero zapowiedział premierę utworu z… 2013 roku!

12 Gru 2017

nicky-romero-top-main

Końcówka tego roku jest naprawdę mocna, jeśli chodzi o muzyczne premiery. Kolejnym aliasem, który dokłada swoją cegiełkę do tej tendencji, jest Nicky Romero, który to już 22 grudnia wystąpi w Polsce podczas We Are The Future.

Informacja ta jest nieco zaskakują, ponieważ pierwsza emisja nowego utworu Holendra miało miejsce już w… 2013 roku! “Circle Of One” – bo tak nazywa się ten numer – od tamtej pory widnieje jako niewydany, jednak w ostatnich dniach sprawa nabrała tempa – a jakże – na Twitterze.

Owen Norton: Mówiłem Ci w Manchesterze, że chcę, żebyś mi to wysłał!
Nicky Romero: Stary, to jeszcze nie jest ukończone!

Nicky Romero Brazil: Trollujesz nas!
Nicky Romero: Nie – potrzebuję także zatwierdzenia przez Evę Simons (wokalistka w tym utworze – przyp. red.).

Hiroshi Cabrel: Nie wiem, co powstrzymuje Nicky’ego przed wydaniem tego…
Nicky Romero: Lol, tłumaczyłem to już pięć razy. Utwór jest stary i potrzebujemy zatwierdzenia przez Evę Simons. Bez niej ta piosenka nie będzie taka sama, ale miej na oku świąteczny odcinek Protocol Radio.

Do rozmowy włączyła się wokalistka, która uznała, że nigdy nie miała obiekcji co do wydania tego utworu, zarzucając przy okazji Nicky’emu brak chęci ukończenia i wydania wspólnego singla.

“Ej! Nicky! To Ty nie chciałeś wtedy tego wydać. Uważałeś, że kawałek nie jest wystarczająco dobry… To właśnie dlatego nigdy nie został wydany. Szkoda. Sądziłam, że to był dobry numer…” – Eva Simons

W zasadzie nie(?) byłem zadowolony z tej produkcji. Opublikujmy ją, okej? – Nicky Romero

Z tego wszystkiego można wywnioskować, że nowy utwór producenta już wkrótce ujrzy światło dzienne. Jak brzmiał w 2013 roku – możecie sprawdzić poniżej, a jeśli jesteście ciekawi, czy pojawi się w secie Nicky’ego podczas We Are The Future, to nadal macie możliwość kupić bilet na to wydarzenie!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor