NoGun i Raveboiz z nowym utworem “Ice”. Młode pokolenie polskich producentów!

27 Lut 2020

Młode pokolenie polskich producentów muzycznych nabiera coraz większego rozpędu. Idealnym przykładem na potwierdzenie tej tezy jest utwór “Ice” autorstwa NoGun i Raveboiz. Kawałek ten ukazał się nakładem polskiej wytwórni Cultr Records, która nie pierwszy daje szansę obiecującym, polskim artystom. Co przygotowali dla nas Klaudiusz i Maks?

NoGun i Raveboiz połączyli siły

NoGun aka Klaudiusz Brzozowski oraz Raveboiz aka Maks Klimek ponownie połączyli siły. Młodzi producenci już współpracowali ze sobą przy remixie utworu “Kill The Noise” od Bounce Inc., DCBL i Kriss Kiss. Ich interpretacja cieszy się sporą popularnością, o czym świadczy 56 miejsce w serwisie Beatport w kategorii Electro House. Idąc za ciosem, Maks i Klaudiusz postanowili stworzyć wspólny utwór, który ostatecznie przybrał nazwę “Ice”. O genezie współpracy opowiedział w kilku słowach NoGun:

“Do mojej współpracy z Raveboiz doszło dość spontanicznie. Regularnie wymienialiśmy się demami i dawaliśmy sobie nawzajem feedbacki. Pewnego razu Maks wysłał mi zarys dropu. Stwierdziłem, że ma mega potencjał i że możemy to razem skończyć. Po otrzymaniu projektu od razu zacząłem działać. Poprawiłem drop i zrobiłem breakdown. Finalnie prace nad utworem trwały od marca do sierpnia. W międzyczasie stworzyliśmy wspólnie oficjalny remix dla Bounce Inc., który wyszedł w styczniu tego roku. Na tę chwilę mogę tylko powiedzieć, że to nie koniec naszej współpracy i na pewno coś jeszcze się od nas pojawi. Być może jeszcze w tym roku!” – NoGun (aka Klaudiusz Brzozowski)

NoGun & Raveboiz

Młode wilki w Cultr Records

We wstępie wspomniałem, że NoGun i Raveboiz, to polscy producenci młodego pokolenia. Warto więc podkreślić, że pierwszy z nich ma 18 lat, a drugi 17 lat. Mimo tak młodego wieku, mają oni już kilkuletnie doświadczenie w produkcji muzyki. Wszak premiery w wytwórni Cultr Records, nad którą pieczę trzyma Max Farenthide, to nie przypadek. Podobnie, jak omawiany sukces remixu duetu na Beatport.

Przesłuchaj lub pobierz utwór “Ice” od NoGun i Raveboiz: https://fanlink.to/CTR012

Patrząc na pierwsze dokonania, wszystko wskazuje na to, że Klaudiusz i Maks będą kontynuować współpracę. Ich najnowszy utwór “Ice” ukazuje potencjał tego duetu, który stawia na klubowe brzmienia. Warto przesłuchać tytułowy kawałek, a także śledzić media społecznościowe NoGun i Raveboiz. Coś czuję, że jeszcze będzie o nich głośno!

NoGun: Facebook | SoundCloud | Instagram
Raveboiz: Facebook | SoundCloud | Instagram

Raveboiz x NoGun – Ice | Cultr Records

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.