Noisecontrollers o swoim najlepszym hymnie. Nowy odcinek Qlassics!

5 Lis 2019

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak powstały ponadczasowe utwory Hardstyle? Skąd artyści czerpali inspiracje i jak dobrali wokal? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą nam sami autorzy, którzy zostali zaangażowani do serii Qlassics przygotowanej przez Q-Dance. W każdym odcinku dowiemy się o ciekawostkach związanych z produkcją oraz genezą znanych nam utworów. Bohaterem trzeciego epizodu jest nie kto inny, jak Ben Oskam aka Noisecontrollers.

Noisecontrollers o “Ctrl.Alt.Delete”

Z okazji 20-tych urodzin, organizacja Q-Dance postanowiła przypomnieć nam o nieśmiertelnych utworach Hardstyle. W projekt zostali zaangażowani sami producenci, a tym samym uzyskaliśmy informacje z pierwszej ręki. Chociaż wybór utworów jest subiektywny, to na pewno żaden fan gatunku nie będzie zawiedziony. Do tej pory seria gościła D-Block & S-Te-Fan oraz Wildstylez, a bohaterem trzeciego, najnowszego odcinka jest Noisecontrollers.

Opowiedział on o produkcji utworu “Ctrl.Alt.Delete” z 2009 roku, który to był oficjalnym hymnem wydarzenia In Qontrol. Noisecontrollers jest autorem wielu hymnów, ale ten jest wyjątkowy, bo był pierwszym wykonanym na zlecenie Q-Dance.

“Utwór ten stał się kultowy. Taki właśnie powinien być hymn. Wszyscy powinni go kochać, a ludzie którzy przychodzą na imprezę powinni mieć wspomnienia związane z tym utworem, pozytywne uczucia. Myślę, że ta produkcja to najlepszy hymn, jaki zrobiłem” – Bas Oskam aka Noisecontrollers

Już niedługo kolejne odcinki Qlassics

Myślę, że dla każdego fana ciężkiej muzyki tanecznej, to niemała gratka. Sam wielokrotnie zastanawiałem się, jak powstawały te niezapomniane melodie, które towarzyszyły i towarzyszą mi w różnych momentach życia. Oczywiście, moglibyśmy dywagować nad słusznością dobieranych utworów, ale pamiętajmy – klasyków jest wiele.

Sprawdźcie również: Jak wyglądała pierwsza edycja Qlimax? 20-te urodziny Q-Dance

Qlassics | Noisecontrollers – CTRL.ALT.DELETE

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.