Nowy album Davida Guetty “jest praktycznie ukończony”!

28 Wrz 2017

david-guetta-uefa-euro-2016-news

Sponsorem dzisiejszego dnia na naszym portalu jest słowo “album”. W okolicach lunchu mogliście przeczytać o newsa na temat nowego albumu Deadmau5’a, natomiast teraz – jak sama nazwa wskazuje – przyszedł czas na producenta, który w styczniu zagra koncert w krakowskiej Tauron Arenie.

David Guetta zdradził w wywiadzie, przeprowadzonym podczas iHeartRadio Fest, że prace nad nowym albumu są na finiszu. Utwory z nowej płyty nie były jeszcze testowane podczas występów Francuza, oprócz “2U” – kawałka nagranego z Justinem Bieberem, który z pewnością pojawi się w trackliście. Pozycje w albumie będą naszpikowane gwiazdami światowego formatu, co wróży wysoki szanse na sukces w radiu.

Artysta zdradził także, że wkrótce można spodziewać się kolejnego singla z jego strony. Przy okazji premiery, światło dzienne ujrzą kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącej płyty.

Konkretnej daty wydania nie znamy – ale, bazując na fakcie, iż w grudniu rozpoczyna się trasa koncertowa DJ-a, która zahaczy także o Polskę, już niedługo możemy się spodziewać ósmego albumu artysty.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor