Nowy utwór od R3hab i KSHMR, to kopia “Tiger” R3hab, Skytech & Fafaq?

5 Paź 2015

r3hab-tiger-my-love-news

Większość informacji o KSHMR, które pojawiają się na stronie, jest niezwykle pozytywna. Obniżył cenę biletów i zrealizował swój debiutancki koncert, zorganizował konkurs, wydał paczkę sampli i co chwila zaskakuje kolejnymi produkcjami. Większość z nich staje się hitami, jest różnorodna i nie powiela jednego schematu. Głównie dlatego byłem w szoku, gdy usłyszałem jego nowy kawałek, który powstał we współpracy z R3hab.

Słuchając nowych mixów od Spinnin’ Records z okazji Amsterdam Dance Event 2015, moją uwagę przykuł jeden z wielu ID. Szybko przejrzałem tracklistę całego seta i okazało się, że jest to nowy utwór od R3hab & KSHMR o nazwie “My Love” (nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale wszystkie tracklisty jakie znalazłem podają ten tytuł i wykonawców). Momentalnie pojawiło się w mojej głowie słynne zdanie “gdzieś to już słyszałem”. Wszedłem na YouTube i wyszukałem wydaną w połowie tego roku produkcję o nazwie “Tiger”, którą oficjalnie skomponowali R3hab, Skytech i Fafaq. Przesłuchajcie drop w jednej i drugiej piosence, i oceńcie sami. Miejmy nadzieję, że “My Love” okaże się “editem”, “remixem”, albo po prostu odświeżona wersją z wokalem i nikt nie próbuje nam wcisnąć tej samej melodii dwa razy.

1. R3hab vs Skytech & Fafaq – Tiger

2. R3hab & KSHMR – My Love

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.