Sprawdź nowy utwór Olivera Heldensa i Knife Party!

30 Lip 2016

nowy utwór Olivera Heldensa
Dawno temu informowaliśmy Was o współpracy Olivera Heldensa i Knife Party. Wszyscy trzej producenci spotkali się w studiu, a całe zdarzenie zostało uwiecznione zdjęciem na Instagramie. Współpraca tak różnych artystów okazała się sporym zaskoczeniem. Ostatecznie długo przyszło nam czekać, jednak wreszcie, podczas Tomorrowland 2016, mogliśmy usłyszeć nowy utwór Olivera Heldensa, Roba i Garteha.

Według aktualnie dostępnej tracklisty, kawałek ten zostanie wydany pod aliasem HI-LO. Faktycznie ma to sens, gdyż są to mniej komercyjne, a bardziej techniczne brzmienia. Ciężko mi ocenić, w jakim stopniu możemy tu usłyszeć Knife Party, ale zakładam, że producenci dołożyli swoją cegiełkę podczas sesji w studiu. Utwór został zagrany od około 14:36, więc jeśli jesteście ciekawi jak brzmi, to przewińcie do tego miejsca.

Ten set, jak i wszystkie inne występy z Tomorrowland 2016 możecie pobrać tutaj: essentialmusic.pl/wszystkie-sety-z-tomorrowland-2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.