DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa wydadzą wspólny utwór. Będzie ciekawie!

16 Sty 2020

DJ Kuba & Neitan rozpieszczają fanów muzycznymi nowościami. Pod koniec ubiegłego roku wydali kawałek “Rebel”, kilka dni temu ukazał się utwór “Helicopter”, a teraz w sieci pojawiła się informacja o kolejnym projekcie. Okazuje się, że Kuba i Adrian nawiązali współpracę z Olą Ciupą, znaną również jako DJ Slavic. Co wyniknie z tego oryginalnego połączenia?

Tego nikt się nie spodziewał

Polska scena muzyczna potrafi zaskoczyć, a oto dobitny dowód. Podczas Q&A na Insta Stories, Ola Ciupa poinformował fanów o pracy nad nowym utworem. Tak się składa, że nawiązała ona współpracę z dobrze nam znanym, polskim duetem DJ Kuba & Neitan.

Ola Ciupa aka DJ Slavic | Instagram Stories

“Nie zatrzymuję się. Pracuję nad kolejnymi produkcjami, a najbliższa z DJ Kuba & Neitan, początek lutego.” – Ola Ciupa aka DJ Slavic

Nie będziemy musieli długo czekać na premierę, bo efekt współpracy Oli, Kuby i Adriana ukaże się na początku lutego. Z tego co się dowiedziałem, będzie to utwór utrzymany w klubowych brzmieniach, jednak wszelkie szczegóły poznamy za kilka tygodni. Jedno jest pewne – o tym kawałku będzie głośno!

DJ Kuba & Neitan z mnóstwem premier

We wstępie wspomniałem o dwóch utworach DJ Kuba & Neitan, które niedawno miały premierę. Trzymając się chronologii, pierwszy z nich to utrzymany w rytmach Bass Music – “Rebel”. Kawałek ten mogliśmy usłyszeć podczas występu Kuby i Adriana na Sunrise Festival 2019.

DJ Kuba & Neitan x Discotek ft. Kris Kiss – Rebel

Drugi to wydany 13 stycznia utwór “Helicopter”, do którego teledysk został nakręcony podczas wspomnianego seta na głównej scenie Sunrise. Tutaj duet postawił na dynamiczny Bass House, który idealnie sprawdził się w festiwalowych warunkach.

DJ Kuba & Neitan ft. Kris Kiss – Helicopter

Teraz czekamy na kolejną premierę, ale tym razem nie solowego a stworzonego wspólnie z DJ Slavic utworu. Zapewne samo ogłoszenie współpracy tego trio wzbudzi wiele emocji, podobnie jak finalny efekt. Osobiście jestem zaskoczony, ale jednocześnie zaintrygowany tą informacją i nie mogę się doczekać, aby usłyszeć ten kawałek.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.