Oliver Heldens i Tiesto wydadzą wokalną wersję “Wombass”

17 Sty 2016

tiesto_helddens

Wiele gwiazd EDM po wydaniu swojej nowej piosenki, decyduje się wydać ją po raz drugi, ale wzbogaconą o wokal. Niektóre produkcje na tym zyskują, a inne tracą, jednak często to właśnie ten zabieg powoduje, że utwór odnosi sukces w rozgłośniach radiowych. Można mnożyć przykłady takiego schematu, jak chociażby “Mammoth” Dimitri Vegas & Like Mike czy “Bang” 3LAU.

Oliver Heldens również ma na swoim koncie dwie piosenki, które zostały wydane drugi raz, a konkretnie “Gecko” i “Koala”. Holenderski producent po raz kolejny zdecydował się na dodanie wokalu, tym razem do swojego ostatniego hitu nagranego wspólnie z Tiesto – “Wombass”. W utworze zaśpiewa Natalie La Rose, którą możecie kojarzyć z wydanej w zeszłym roku piosenki “Somebody”. Cały utwór będzie nosił nazwę “The Right Song”, a premiera zapowiedziana jest na 22 stycznia!

“Cieszę się, że mogę oficjalnie zapowiedzieć efekt mojej współpracy z Tiesto i Natalie La Rose przy utworze ‘The Right Song’ – premiera w następny piątek!” – Oliver Heldens

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor