Oliver Heldens otworzył swoją wytwórnię muzyczną!

8 Lip 2015

oliver-heldens-heldeep-records-news

Oliver Heldens mimo młodego wieku odniósł olbrzymi sukces w świecie elektronicznej muzyki. Wiele osób kojarzy go jako prekursora i osobę mającą największy wpływ na spopularyzowanie stosunkowo nowego gatunku – Future House. Myślę, że kwestią czasu było aż pojawi się informacja o tym, że Oliver otwiera własną wytwórnię muzyczną i… tak też się stało. W sieci pojawił się oficjalny komunikat o otwarciu Heldeep Records. Gdyby tego było mało, to okazało się, że Heldens wydawał produkcje również pod aliasem HI-LO. Pod koniec czerwca pojawił się utwór “Crank It Up” wydany w Mad Decent wyprodukowany – jak się okazało – przez młodego Holendra.

W ramach świętowania otwarcia nowego labelu, Oliver postanowił udostępnić zapowiedź swojego nowego utworu pod aliasem HI-LO. “Renegade Mastah” zostanie wydane 20 lipca, oczywiście w Heldeep Records. Już teraz wiadomo, że wszystkie kolejne produkcje Heldensa jak i Curbi’ego będą sygnowane logo nowo powstałej wytwórni.

Heldeep Records: Facebook | SoundCloud | Twitter

Oliver Heldens: Facebook | SoundCloud | Twitter

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.