Oliver Heldens – Występ dla SLAM! FM i zapowiedź nowego utworu HI-LO

21 Lut 2016

oliver-heldens-slam-fm-news

Niezależnie od tego czy ktoś lubi rytmy szeroko pojętego gatunku Future House, Oliver Heldens jest postacią, której nie sposób nie znać. Po ogromnym sukcesie “Gecko”, które promował sam Tiesto, młody Holender postanowił skorzystać z okazji i rozpocząć na dobre przygodę z muzyką. Na szczęście nie podzielił losu wielu nowych gwiazdy, które tajemniczo znikają ze sceny i zostają zapamiętane tylko z powodu jednej piosenki. Dosyć szybko postanowił założyć swoją własną wytwórnię Heldeep Records, a jako że alias “Oliver Heldens” stał się pewnym ograniczeniem, postanowił tworzyć również pod nazwą HI-LO. W efekcie tych wszystkich działań stał się producentem, który ma pełne spektrum możliwości do realizowania swoich marzeń.

Jakiś czas temu Heldens postanowił zagrać set dla holenderskiego radia SLAM! FM. W ciągu niespełna 20 minut zagrał sześć utworów, z czego zdecydowana większość jest albo jego autorstwa, albo została wydana w jego wytwórni. To co jest najciekawsze, to ostatni kawałek o nazwie “Ghost”, który nie został jeszcze wydany, a jest przypisany do aliasu HI-LO. Jeśli interesuje Was twórczość Olivera, to warto przesłuchać!

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.