Oliver Heldens zorganizował konkurs na wizualizację swojego show!

28 Lis 2015

oliver-heldens-konkurs-news

Muzyka elektroniczna cały czas ewoluuje. Przykładem tego są młodzi ludzie, którzy eksperymentują z dźwiękami i tym samym kreują nowe trendy. Jednym z takich producentów jest Oliver Heldens, którego zalicza się do prekursorów stosunkowo nowego gatunku – Future House. Po wsparciu ze strony topowych gwiazd i przebiciu się na szczyt sceny EDM, Oliver postanowił nie spoczywać na laurach. W pewnym momencie poczuł, że jego oryginalna nazwa nieco ogranicza twórczość i postanowił wykreować swój drugi alias – HI-LO. Dał on mu większą swobodę w produkcji muzyki, z której – jak do tej pory – z sukcesem korzysta.

Jakiś czas temu, Heldens zorganizował konkurs na wizualizację sceny, która będzie wyświetlana podczas jego debiutanckiego koncertu, pod aliasem HI-LO. Szczególnie ciekawe są nagrody:

– współpraca przy wcieleniu w życie projektu
– promocja wizualizacji podczas debiutanckiego koncertu HI-LO, oraz na kolejnych występach
– promocja wizualizacji poprzez kanały promocyjne HI-LO
– nagroda wysokości 1500$

Do końca konkursu zostały 3 dni. Więcej informacji znajdziecie na stronie talenthouse.com. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź konkursu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.