OWSLA Worldwide Broadcast – Pokręcona zapowiedź nowego albumu

24 Sty 2016

owsla-album-news

Jedna sprawa to produkcja utworu, a druga to wypromowanie go. Można tworzyć wspaniała muzykę, ale chcąc dotrzeć do słuchaczy trzeba skorzystać z każdej możliwości promocji. Nie inaczej jest w przypadku albumów, które wymagają jeszcze większego zaangażowania.

Najczęściej wytwórnie idą na łatwiznę i wypuszczają krótki spot, gdzie w tle widzimy albo fragmenty koncertów, albo tancerki. Jest to prosty sposób na przyciągniecie uwagi, ale mało ambitny. Nic dziwnego, że label OWSLA należący do Skrillexa, postanowił przygotować coś specjalnego. Nie twierdzę, że zapowiedź albumu “OWSLA Worldwide Broadcast” przypadnie każdemu do gustu, ale nie można jej odmówić oryginalności.

Zapowiedź składa się ze zmontowanych fragmentów najróżniejszych nagrań z Internetu, znanych filmów i bajek. Efekt? Totalnie pokręcony materiał, po obejrzeniu którego w głowie pojawia się myśl “co ja właśnie obejrzałem?”. Jeśli chodzi o to co najważniejsze, czyli muzykę, fani mocnych i elektronicznych dźwięków będą w siódmym niebie. Premiera albumu zapowiedziana jest na 29 stycznia. Poniżej znajdziecie pełną trackliste, która wygląda niezwykle bogato.

Tracklist:

1. GTA – Red Lips ft. Sam Bruno (Skrillex Remix)
2. Getter & Ghastly – 666!
3. Wiwek – Rebels (ft. Audio Bullys)
4. DJ Snake – Middle (Mija Remix)
5. josh pan – platinum (ft. Xian and Gaszia)
6. Boaz – Flippo
7. Louis The Child – From Here
9. WAVEDASH – Bang
10. DJ Sliink & Nadus vs. Manolo Rose – Run Ricky Run (ft. Fame School)
12. San Holo x Yellow Claw – Alright
13. G-Buck – B.O.B.
14. Alvin Risk – Dreamtime (ft. Princesa)
15. Skrillex & MUST DIE! – VIP’s
16. Skrillex & Team EZY – Pretty Bye Bye (ft. NJOMZA)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.