P.A.F.F. wydał utwór zapowiadający jego nowy album. Na wokalu Emma Hewitt!

28 Sie 2017

paff-emma-hewitt-news

Paweł Kasperski znany szerszej publiczności jako P.A.F.F. to jeden z przedstawicieli muzyki Trap w naszym gatunku lecz warto wspomnieć, że na początku swojej kariery był bardzo mocno związany z muzyką Trance. Polski producent może pochwalić się m.in. współpracą z Major Lazer, czego efektami jest wiele remixów dla gwiazd światowego formatu, np: remix “Stampede” dla Dimitri Vegas & Like Mike. Oprócz tego, Paweł miał ten zaszczyt, że jego guest mix dla audycji “Diplo & Friends” został wyemitowany przez BBC Radio 1.

Po fali zagranicznych sukcesów, przyszedł czas na polski rynek. Około pół roku temu, w wywiadzie dla Muzycznego Radia, P.A.F.F. zapowiedział, że pracuje nad swoim pierwszym albumem. Na dzień dzisiejszy wiemy, że krążek będzie się nazywał “Fala” oraz ukaże się pod koniec września tego roku.

Pierwszym utworem promującym debiutancki album Pawła było “Aye!” gdzie wokalnie udzielił się jeden z najbardziej kontrowersyjnych i wszechstronnych raperów w Polsce, czyli Popek. Był to dość odważny eksperyment, jednakże fani elektronicznych, jak i hip hopowych bitów, przyjęli numer bardzo ciepło, czego efektem są ponad 2 miliony odtworzeń pod oficjalnym teledyskiem do tego utworu.

Kolejnym singlem zapowiadającym “Falę” jest współpraca z wokalistką Emmą Hewitt, która do tej pory była mocno związana z muzyką Trance. Jak możemy zauważyć, to kolejny eksperyment spod ręki P.A.F.F.a, a zapowiedział on, że cała płyta będzie zaskakująca. Utwór nazywa się “Give You Love” i jest utrzymany w lekkich klimatach Trap/Future Bass. Premiera utworu odbyła się w piątek 25 sierpnia na kanale Magic Records (sub-label Universal Music), a także w telewizji muzycznej 4fun.tv oraz w Radiu Eska. W porównaniu do poprzednika, “Give You Love” ma szansę na stanie się radiowym hitem. Czy to się uda? Zobaczymy!

Ja z niecierpliwością czekam na premierę krążka “Fali”, a tymczasem zostawiam Wam link do odsłuchu “Give You Love”!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor