Paris Blohm zrobił utwór z jednym z fanów

11 Sty 2016

paris-blohm-waves-news

Co wyróżnia świat EDM na tle innych gatunków muzycznych? Myślę, że oprócz olbrzymich festiwali i różnorodności dźwięków, tym co przyciąga słuchaczy jest otwartość osób, które zajmują się produkcją tego typu muzyki. Często możemy się spotkać z dyskusjami w komentarzach na Facebooku, odpowiedziami na maile czy wartymi uwagi wywiadami, gdzie dany artysta nawiązuje szczerą relację ze swoimi fanami. Nie są to ludzie oddzieleni grubą kurtyną, a raczej normalni ludzie z pasją, którzy lubią i potrafią się dzielić swoją radością.

“Colors” z Tritonal, “Left Behinds” z Taylr Renee i “Synchronize” z Tomem Swoonem i Hadouken, to tylko kilka z naprawdę udanych utworów producenta kryjącego się pod aliasem Paris Blohm. Współpracuje on z topowymi wytwórniami pokroju Spinnin’ Records czy Revealed Recordings, jednak nie uderzyła mu do głowy woda sodowa i nadal twardo stąpa po ziemi. Przykładem tego jest historia, która podzielił się kilka dni temu na swoim facebookowym profilu. Okazało się, że nawiązał współpracę z jednym z fanów, który od dłuższego czasu podsyłał mu swoje produkcje. Efektem tego jest utwór “Waves”, który już dziś zostanie oddany za darmo. Poniżej możecie przeczytać przetłumaczoną historię.

“Paris Blohm & Nolan van Lith – Waves (Original Mix)

Premiera w poniedziałek.

Ta współpraca doszła do skutku, ponieważ Nolan jest moim fanem od dłuższego czasu. Poprzez tę stronę, regularnie przesyłał mi swoje produkcje, które były naprawdę dobre. Wiedziałem, że ma talent, ale chciałem poczekać, aż jeszcze się rozwinie. W końcu zrobiliśmy pierwszy krok w kierunku collabu i wyprodukowaliśmy wspólnie kilka piosenek. Dostrzegłem jego potencjał i wiem, że w najbliższych latach stanie się niesamowitym producentem.

Morał z tego taki, że nie ważne kim jesteś, zawsze możesz dążyć do realizacji swoich marzeń. Po prostu musisz nad tym pracować.

‘Waves’ wychodzi w poniedziałek. Za darmo.” – Paris Blohm

Paris Blohm & Nolan van Lith – Waves (Original Mix)Out Monday.This collab came about, because Nolan was a fan of mine…

Posted by Paris Blohm on 9 stycznia 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.