Paris Hilton promuje Erica Prydza na Ibizie! O co tu chodzi?

22 Wrz 2016

Paris Hilton promuje Erica Prydza
Dodawałem na stronę wiele dziwnych newsów, jak ten o koniu, który zawitał do klubu podczas seta Davida Guetty, albo youtuberze wyglądającym jak Armin van Buuren. Jednak to co mam tym razem do opisania, przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni raz pisałem o Paris Hilton przy okazji filmiku, który pojawił się w sieci, i który zrobił niemałą furorę. Ukazuje on co znana “DJ-ka” robi za konsolą. Jak się zapewne domyślacie – niewiele. Teraz jednak doszło do kolejnego absurdu, bo okazuje się, że Paris Hilton promuje Erica Prydza na Ibizie.

W trakcie swojego występu w klubie Amnesia na Ibizie (gdzie jest rezydentką), Paris zagrał znany utwór “Opus” Prydza. Jak to się ma do seta, który – według doniesień – opierał się na starych bigroomowych hitach pokroju “Cannonball” Showteków, czy “Atom” Nari&Milani? Nie wiem, ale zaskoczenie jest wręcz przytłaczające. Być może jest to sprytne zagranie mające na celu promocję “gwiazdy”, ale w moim odczuciu wyszło bardziej śmiesznie niż poważnie. Muzyka w secie powinna oddawać styl DJ-a, co w przypadku Paris oznacza stare sprawdzone EDM-owe hity.

Jeśli mimo wszystko chcecie sprawdzić jak Hilton gra “Opus”, to odpalcie filmik poniżej!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.